| اطلاع رسانی آنلاین آگهی ترحیم ایران |

عباس انصاری فرد

مانده تا اولین سالگرد
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
اولین سالگرد مرحوم سپری شد.

روحش شاد و یادش گرامی

با هم دعا کنیم تا خداوند بزرگ روح عزیز از دست رفته را قرین رحمت کند

مرحوم عباس انصاری فرد

سه دوره مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس تهران بود. او طی سالیان (۱۳۶۹–۱۳۷۲)،[۲] (۱۳۸۰–۱۳۸۱) و (۱۳۸۷–۱۳۸۸) مدیریت این باشگاه را برعهده داشت. او برادر بزرگ محمدحسن انصاری‌فرد بود. عباس انصاری‌فرد در ماجرای انتقال باشگاه به «شرکت فرهنگی ورزشی پرسپولیس سهامی خاص»، نمایندهٔ سازمان تربیت بدنی بود و نقش داشت.
بنرهای عرض تسلیت ارسالی
4
دیدگاه‌های نوشته

  تسلیت 1400-06-17 پاسخ

  باشگاه پرسپولیس:
  با کمال تاسف، مطلع شدیم، حاج عباس انصاری‌فرد، مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس در سه دوره، صبح امروز چهارشنبه در ۶۵ سالگی، درگذشت.باشگاه پرسپولیس با ابراز تاثر از این رویداد، ضایعه فوق را به خانواده انصاری‌فرد و بازیکن و مدیرعامل پیشین سرخپوشان، اهالی ورزش و فوتبال و به ویژه خانواده بزرگ پرسپولیس تسلیت می‌گوید.

  تسلیت 1400-06-17 پاسخ

  روابط عمومی وامور فرهنگی سازمان لیگ فوتبال ایران:
  در نهایت تاسف و تاثر با خبر شدیم عباس انصاری فرد مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس به دلیل ابتلا به ویروس کرونا دار فانی را وداع گفت، سازمان لیگ فوتبال ایران درگذشت عباس انصاری فرد را به محمد حسن انصاری فرد برادر و خانواده محترمش تسلیت می گوید و برای آن مرحوم رحمت الهی و برای بازماندگان صبر آرزومند است.

  تسلیت 1400-06-17 پاسخ

  باشگاه استقلال:
  درگذشت مرحوم عباس انصاری‌فرد را به خانواده ایشان، باشگاه پرسپولیس و جامعه رسانه تسلیت گفته و از خداوند متعال خواهان علو درجات برای آن مرحوم و صبر جمیل برای بازماندگان هستیم.

  تسلیت 1400-06-17 پاسخ

  سجادی، وزیر ورزش و جوانان:
  بِسْم الله الرحمن الرحیم
  انا لله و انا الیه راجعون
  برادران ارجمندآقایان محمدحسن و محمدحسین انصاری فرد
  خبر درگذشت برادر بزرگوارتان زنده یاد حاج عباس انصاری فرد که از مدیران باسابقه ورزش کشور بودند، موجب تأسف و تأثر فراوان شد.
  اینجانب این ضایعه بزرگ را به جنابان عالی، خاندان محترم و دوستداران فوتبال صمیمانه تسلیت می‌گویم و از خداوند متعال برای آن مدیر عزیز و ارزشمند رحمت و رضوان واسعه الهی و همجواری با اولیاالله و برای بازماندگان ارجمند صبر و سلامتی طلب می‌کنم.